Rezerwacja online

Pakiety pobytowe:

Boże Ciało 2017 "długi weekend czerwcowy"
od 360 zł

ZOBACZ

Wakacje w Karpaczu - od 5 do 6 nocy
od 805 zł

ZOBACZ

Wakacje w Karpaczu - 7 nocy
od 840 zł

ZOBACZ

Bądź przyjaciółką przyjaciółki
od 550 zł

ZOBACZ

ZOBACZ WSZYSTKIE »

Komfortowy Hotel*** Majestic SPA & WELLNESS to najnowocześniejszy obiekt łączący wysoką jakość usług z tradycją Regionu Karkonoszy. Piękne krajobrazy otaczające hotel sprzyjają odpoczynkowi i są zachętą do wszelkiego rodzaju eskapad, 300 m do stoku narciarskiego Biały Jar - Winterpol.

Organizujemy wszelkiego rodzaju szkolenia i imprezy w pięknym malowniczym pejzażu sprawiającym, że Hotel Majestic *** to idealne miejsce na wakacje i rodzinne spacery.

Oferujemy wspaniałe pokoje i apartamenty w Karpaczu. Sypialnie wyposażone są w łóżka małżeńskie lub dwa podwójne, szafy, telewizję, biurko do pracy. Posiadają własne łazienki. W całym obiekcie nasi goście mogą korzystać z bezprzewodowego internetu.

Karpacz to miejsce doskonałe do wypoczynku przez cały rok. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe pakiety, dzięki którym skorzystacie z dodatkowych atrakcji, m.in. naszej strefy SPA. Już teraz zapraszamy do rezerwacji na Boże Narodzenie, Sylwestra, Wielkanoc lub romantyczny weekend w sercu Karkonoszy.

Chcemy, aby pobyt u nas był dla Państwa wspaniały i niezapomniany.

Hotel Spa w Karpaczu, to:

Luksusowy hotel***

To tutaj Goście wybierają indywidualne pobyty, a także urzędy państwowe oraz uczestnicy największych konferencji, które odbywają się w Karkonoszach.

Czytaj więcej »

Odnowa biologiczna

Strefa saun, jacuzzi, zabiegi kosmetyczne to niewielka część naszej oferty, którą polecamy naszym Gościom.

Czytaj więcej »

Konferencje

Orgnizacja i kompleksowa obsługa szkoleń, konferencji, kongresów i wiele innych spotkań biznesowych.

Czytaj więcej »

Organizacja wesel

Słyniemy z wesel marzeń organizowanych w naszych dwóch domach weselnych. Ogromne doświadczenie pozwoliło nam wyracować wyokiej jakości standardy.

Czytaj więcej »